Sportski rezultati

Započeo je proljetni dio prvenstva Međužupanijske nogometne lige Osijek – Vinkovci utakmicama 16. kola. Nogometaši „ Valpovke „ gostovali su u Mecama gdje su igrali protiv domaćeg „Radničkog” i odigrali neriješeno 1 : 1. Strijelac je bio Matija Matoković.
U 17. kolu Treće Hrvatske nogometne lige nogometaši Belišća su na gostovanju u Ivankovu protiv domaćeg Bedema odigrali neriješeno. Konačan rezultat bio je 1 : 1.

Proteklog vikenda odigrane su utakmice 16. kola Druge županijske nogometne lige Valpovo – Donji Miholjac. Evo rezultata:
Drava Nard – BSK Termia Bizovac 0 : 6

Odbojkašice Valpovke u nastavku natjecanja u 2. Hrvatskoj odbojkaškoj ligi – regija istok jučer su gostovale kod OK Čepin gdje su poražene s 3 : 0.

U nastavku prvenstva A -2 košarkaške lige košarkaši Belišća doživjeli su poraz. Na gostovanju u Borovu bolja je bila domaća ekipa Borova rezultatom 71 : 69.

Rukometaši Valpovke doživjeli su još jedan poraz u drugom dijelu prvenstva Druge rukometne lige, grupa istok. Valpovčani su poraženi od druge ekipe Osijeka rezultatom 28 : 26. Nakon 13. kola Valpovčani su trenutno šesti s 10 bodova, uz pet pobjeda i osam poraza.